[Korea Płd] Polka dementuje plotki o romansie z Donghae

Fanki zespołów k-pop znane są z zaborczości w stosunku do swoich idoli.
Tym razem na ich celowniku znalazła się Polka – Justyna. Dowodami jej romansu z Donghae (Super Junior) mają być podobne, opublikowane na twitterze w niewielkim odstępie czasu zdjęcia:

justichoinka justicooking justilondon

Duża ilość prywatnych wiadomości z zapytaniami, czy Justyna naprawdę jest w związku z Donghae poskutkowała wystosowaniem sprostowania przez samą zainteresowaną:

„Cześć wszystkim,
Ostatnio wielu ludzi pisze do mnie o „umawianiu się z Donghae”, lol. Chcę tylko powiedzieć, że to nie jest prawda. Nie wiem, kto to udostępnił, ale proszę, nie wierzcie w te plotki. Kimkolwiek jesteś, to nie jest śmieszne. Jestem tylko jego fanką, nie dziewczyną. Proszę, nie nienawidźcie mnie lub Donghae z powodu tego głupiego żartu. Tak naprawdę jest mi bardzo przykro. Mam nadzieję, że nadal będziecie kochać Donghae i wspierać go jak dotąd.

-Przepraszam-

Justyna”

donghae12

Na razie nie pojawiło się sprostowanie od Donghae lub SM Entertainment.


Skeri

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.