[Korea Płd] Pies pasażera zastrzelony na lotnisku w Korei

Przelot pewnego pasażera zmienił się w tragedię, gdy jego pies uciekł ze skrzyni i został zastrzelony przez pracowników lotniska.
W dniu 24 grudnia 2016r na pokładzie linii Thai Airways podczas podróży z Seulu do Bangkoku doszło do niefortunnego wydarzenia, kiedy pies jednego z pasażerów wydostał się ze skrzyni, po czym wybiegł na pas drogi startowej, gdzie został zastrzelony. Wydarzyło się to na głównym lotnisku w Korei – Incheon International Airport. Urzędnik stwierdził, że była to normalna procedura, bowiem zbiegłe zwierzę mogło stanowić zagrożenie dla innych samolotów i osób podróżujących. Pracownicy nie byli pewni tego czy zostało złożone zażalenie na ich linię lotnicza. W końcu jednak takowe napłynęło, a linia lotnicza przeprosiła za cały incydent oferując właścicielowi psa mniej niż 10 000 bahtów w ramach rekompensaty, lecz nie zmieniło to faktu, że ten wciąż jest pogrążony w żałobie po stracie pupila.


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.