[Korea Płd] Pierwsza koreańska superbohaterka Marvela

Pierwsza koreańska superbohaterka Marvela zadebiutowała po pojawieniu się w jednej z serii, gdzie odegrała znaczącą rolę w historii.
Ami Han, znana pod pseudonimem White Fox została wykreowana 14 października 2014 roku jako bohaterka w Korean webtoon Avengers: Electric Rain, a w przeciągu 2 lat pojawiła się również w Marvel’s Civil War II – Choosing Sides.
Bohaterka oparta jest na micie dziewięciu lisich ogonów albo Kumiho, gdzie istotna jest zmiana kształtu, zaś w komiksach dana jest jej umiejętność rozmowy ze zwierzętami. Jej pierwsze zaistnienie w serii zostało ukazane w rozdziale 6, kiedy akcja przeniosła się do Seulu, a Korea stała się głównym miejscem zdarzeń. Najprawdopodobniej w przyszłości będziemy mieć więcej okazji do zobaczenia jej w Avengers Universe.


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.