[Korea Płd] Pięć metrów śniegu w rytmie Gangnam Style

Piosenkarz PSY stał się dobrem narodowym Korei Południowej po tym, jak na punkcie jego hitu “Gangnam Style” oszalały miliony ludzi na całym świecie. Nie dziwi zatem, że ma zapewnioną troskliwą ochronę przed deszczem. Nawet jeśli występuje tylko w postaci śniegowej rzeźby.

Wystarczy jedno spojrzenie na liczącą około 5 m wysokości śniegową figurę, żeby się domyślić, kogo przedstawia. Charakterystyczne ciemne okulary i niepowtarzalna figura z “końskiego” tańca nie pozostawiają wątpliwości – to PSY, autor i wykonawca piosenki “Gangnam Style”, przy której bawią się ludzie na całym świecie. Dzięki popularności muzyk promuje swój kraj – Koreę Południową. Nie dziwi więc, że przedstawiająca go rzeźba powstała na Festiwalu Śniegu w Taebaek, we wschodniej prowincji Gangwon-do. Pieczołowicie wykończonemu dziełu zagroziły jednak warunki atmosferyczne.

Rzeźbiarz musiał troskliwie osłonić śniegowego PSY’a wielką foliową płachtą. Na szczęście, zdecydował się na przeźroczystą, dzięki czemu nadal można było podziwiać detale rzeźby.

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.