[Korea Płd] Oficjalny rozpad Wonder Girls

Wytwórnia JYP Entertainment wydała oficjalne oświadczenie o rozpadzie Wonder Girls. Dnia dzisiejszego, czyli 26 stycznia, na YouTube pojawił się pożegnalny utwór zespołu, przedstawiający najlepsze momenty z jego działalności. Szef agencji wypowiedział się na ten temat następująco:
„Chcielibyśmy w tym momencie ogłosić oficjalne rozwiązanie zespołu Wonder Girls, który na scenie muzycznej działał równo 10 lat. Decyzja ta była wynikiem wielu, długich dyskusji pomiędzy  dziewczynami. Jednakże Yubin i Hyelim postanowiły odnowić z nami kontrakt, aby dalej rozwijać się muzycznie i aktorsko, zaś Yeeun i Sunmi z żalem opuściły firmę, żeby odnaleźć swoją własną, nową drogę. W ramach podziękowania dla fanów, jako że byli wsparciem dla zespołu przez całe 10 lat, dziewczyny wydały ostatni, pożegnalny utwór. Bardzo dziękujemy wszystkim fanom na całym świecie, którzy wciąż obiecują pomagać i wspierać dziewczęta, niezależnie od tego, jaką ścieżką kariery będą podążać. Dziękujemy.”
Link do pożegnalnego utworu znajdziecie poniżej.


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.