[Korea Płd] Oficjalny rozpad 2NE1

Wygląda na to, że osoby, które liczyły na comeback 2NE1 mogą porzucić wszelkie nadzieje na to, że kiedykolwiek dojdzie on do skutku, gdyż YG Entertainment ogłosił oficjalny rozpad zespołu, lecz artystki CL i Sandara Park podpisały kontrakt z wytwórnią, aby móc rozpocząć solową karierę. W przypadku CL będzie to jej kontynuacja. Oto jak wypowiada się YG na temat rozwiązania grupy:
„Zespół 2NE1 funkcjonował na scenie muzycznej od 7 lat, dlatego niełatwo przyszło nam podjąć decyzję o ich oficjalnym rozpadzie, ale po wielu dyskusjach doszliśmy do wniosku, że nie warto czekać na powrót zespołu jako grupy, dlatego postanowiliśmy skupić się na karierze solowej dziewczyn. Chcielibyśmy podziękować wszystkim fanom za wsparcie i miłość do muzyki 2NE1.”


Metoshi

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.