[Korea Płd] Nowy koreański horror! The Chosen: Forbidden Cave

Horrory, takie jak „Klątwa”, „The Ring” czy „Opowieść o dwóch siostrach”, są cenione i znane na całym świecie. Trzeba przyznać, że azjaci maja niesamowity dar do tworzenia filmów, mających trzymać w napięciu. Wkrótce, bo już 20 sierpnia, będzie można obejrzeć koreański horror, zatytułowany „The Chosen: Forbidden Cave”. Jest to film na podstawie powieści Shin Jin-O „Moonyeogool”, który został wyreżyserowany przez Kim Whee. The Chosen opowiada historię o tym, jak psychiatra i egzorcysta (Kim Sung-Kyun) oraz jego asystent (Kim Hye-Seong) próbują zrobić egzorcyzm na pewnej kobiecie (Yoo-Sun). Okazuje się, ze drzemie w niej cos potężnego, co wychodzi na światło dzienne….
Zapraszamy do obejrzenia trailer’a z filmu!


Nuriko

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.