[Korea Płd] Nagi mężczyzna w Jeonju

Pewnie nie możecie uwierzyć w tytuł tego newsa jednak to prawda. 20-letni mężczyzna spowodował spore zamieszanie na ulicach miasta Jeonju w Korei Południowej, kiedy był ścigany przez policję, nago.
Pościg trwał około 20 minut, po przebiegnięciu 800 metrów od miejsca, w którym został zauważony po raz pierwszy w końcu został schwytany przez policję. Gdy tylko policja schwytała mężczyznę, ten zaczął się wyrywać oraz krzyczeć. Doniesiono, że 20-sto latek przebywał ze swoim przyjacielem przed imprezą. Gdy tylko jego przyjaciel wyszedł z domu, mężczyzna chwycił walizkę i wybiegł z domu na ulicę całkiem nagi. Policjanci uspokoili mężczyznę, a później powiadomili rodzinę złapanego o sytuacji, wtedy okazało się, że mężczyzna cierpi na chorobę psychiczną.
Nie wiemy dokładnie, co spowodowało takie zachowanie, ale najważniejsze, że 20-letni mężczyzna jest cały i zdrowy!


Elys

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.