[Korea Płd] MR.MR, UNIQ oraz HOTSHOT w nowych teledyskach

23 kwietnia był dniem w, którym powróciły w teledyskach do nas aż trzy boy band’y. Wszystkie były bardzo oczekiwane. Każdy zespół pokazał coś nowego swoim fanom. Jeśli chcecie wiedzieć więcej pamiętajcie obejrzeć wszystkie teledyski.
Na początek MR.MR w nowym teledysku „Out”
Dopasowane stroje, zsynchronizowany taniec oraz wspaniały wokal to nie wszystko co znajdziecie w tym teledysku. To bardzo wpadająca w ucho piosenka, którą z pewnością zapamiętacie na długo. Tak więc nie czekajcie i zaglądajcie tutaj.


Następni chłopcy z zespołu UNIQ w kawałku „EOEO”
Tym razem w bardziej dojrzałej i trochę agresywnej odsłonie. Charyzmatyczny a jednocześnie przykuwający taniec, a także refren, którego nie będziecie mogli się pozbyć z głowy. E-O-E-O~~


Ostatnim boy band’em z tego tygodnia będzie HOTSHOT , który powrócił w teledysku „Watch Out”
„Watch Out” jest to piosenka z ich nowego mini albumu ‚Am I Hot Shot?’, który zawiera pięć ścieżek. Kawałek jest mieszaniną delikatnych jak i bardziej agresywnych dźwięków, które wraz z świetnym filmikiem tworzą wartą zauważenia całość.


Elys

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.