[Korea Płd] Mina z AOA umawia się na randki z irańskim aktorem?

Wychodzi na to, że Mina z AOA została wplątana w międzynarodowy romans.
W dniu 17 listopada media podały, że Hamed Tehrani, słynny irański aktor i kompozytor ujawnił, że spotyka się z gwiazdą k-popu. Podobno powiedział, że umawia się ze słynną, koreańską piosenkarką Miną z AOA oraz że ta chciała odwiedzić go Teheranie w zeszłym miesiącu, ale ze względu na swój napięty grafik nie była w stanie tego zrobić. Ponadto dodał jeszcze, że wcześniej chciał zachować ich związek w tajemnicy zważając na prywatność piosenkarki, a także że planuje ona przyjazd do niego i razem będą planować swój ślub. W tym momencie wszyscy fani k-popu pomyśleli – „Zaraz, jaki ślub? Co on wygaduje?!” i zalali wszystkie irańskie social media żądając wyjaśnień na temat sprawozdań. Ich wściekłość i rozgoryczenie musiały w jakiś sposób przestraszyć aktora, gdyż w trakcie wywiadu dla Yeonhap News przyznał się, że wszystko to nie miało miejsca i przeprosił Minę oraz jej fanów. FNC Entertainment również wypowiedziało się na temat zaistniałej sytuacji – „Raport jest całkowicie nieprawdziwy, gdyż nigdy nie słyszeliśmy o tym człowieku i nie wiemy kim on jest.”.


Metoshi

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.