[Korea Płd.] Lovelyz wyprzedały bilety wciągu kilku minut

Już niejednokrotnie zdarzało się, że bilety na kpopowe koncerty sprzedawały się w przeciągu kilku minut. Mimo wszystko takie osiągnięcia zespołów wciąż zaskakują. Dobrym przykładem jest zespół  Lovelyz, który kilka dni temu ogłosił solo fan meeting połączony z mini koncertem. Popularność dziewczyn nie jest żartem, gdyż wszystkie bilety na wydarzenie ‚MINI CONCERT – L O V E L Y D A Y’ zostały już sprzedane, a dokładniej zniknęły w przeciągu kilku minut.
Sprzedaż biletów rozpoczęła się w dniu 13 listopada o godzinie 8 wieczorem KST(czasu koreańskiego) na Yes24, a pięć minut później nie było już żadnego z nich.
Koncerto-meeting odbędzie się o godzinie 18(czasu koreańskiego) 5 grudnia w AX-Korea w Seulu. Jak wiadomo wydarzenie odbędzie się w ramach obchodzenia pierwszej rocznicy zadebiutowania zespołu.
Życzymy wszystkim wspaniałej zabawy!
PS. Dla chcących poznać lepiej ten zespół, najnowsza piosenka Lovelyz:

 


Elys

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.