[Korea Płd] Krystal jako stewardessa w „The Legend of the Blue Sea”

Krystal Jung z zespołu f(x) powraca do branży aktorskiej! W dniu 16 listopada został wyemitowany pierwszy odcinek „The Legend of the Blue Sea”, w którym dziewczyna wcieliła się w rolę stewardessy w samolocie lecącym do Islandii. Lee Min-ho rozpoczął rozmowę z aktorką pytając się o niezwykłość Islandii oraz istnienie syren, na co ta odpowiedziała – „Odwiedziłam wiele krajów, ale nie ma miejsca z piękniejszym morzem.”, następnie kontynuowała konwersację potwierdzając istnienie syren, które stanowią centralny punk dla koncepcji dramy. Rola Krystal wywołała wielki szum w Korei Południowej i stała się jednym z najpopularniejszych tematów wyszukiwanych na portalach internetowych. Dodatkowo wiadomo, że w związku z niespodziewanym powrotem do branży aktorskiej dziewczyna odegra główną rolę w nadchodzących dramach – „Graduation Season and the film” oraz „Enexpected Love”.


Metoshi

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.