[Korea Płd] Koreańskie pociągi w kreatywnej odsłonie na lato

Czy zastanawialiście się kiedyś jakby to było móc czuć się jak na plaży gdziekolwiek jesteście? Jeśli chcecie doświadczyć czegoś tak niesamowitego musicie zawitać do Busan.
Lato jest idealnym czasem do odpoczywania i bawienia się na plaży. Okres wakacji czasami jednomyślnie kojarzy nam się ze złocistymi plażami i błękitną wodą. Niestety nie każdy ma możliwość, w tym najcieplejszym w roku okresie odprężyć się na plaży. Wielu z nas musi pracować jedynie marząc o chwili wytchnienia przy szumie morza.
Busan postanowiło w kreatywny sposób chociaż po części spełnić marzenia mieszkańców jak i przyjezdnych. W ostatnim czasie pociągi metra w Busan przeszły całkowitą przemianę otrzymując całkowicie nowy wygląd wnętrza. Zamiast zwykłego i nudnego już wyglądu, postawiono na wzór przypominający plażę! Podłoga zmieniła się w złocisty piasek z błękitnymi falami, które wywołują uśmiech na twarzach ludzi jadących do pracy. Natomiast jeśli chcemy spojrzeć przez okno zauważymy, że spogląda na nas foka z delfinem pukającym w szybę. Całość wygląda niesamowicie i możemy jedynie pogratulować pomysłowości Koreańczyków.
Jeśli jesteście w Busan lub planujecie tam niedługo się pojawić to nie zapomnijcie przejechać się tym niesamowitym metrem!
179 244 328 424 523


Elys

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.