[Korea Płd] Koreańska wersja corn dogów „Kogo”!

Koreańscy sprzedawcy ulicznych przysmaków bez najmniejszego problemu potrafią trafić w gust niejednego kulinarnego smakosza. Tym razem mają coś dla fanów amerykańskich przysmaków, gdyż stworzyli koreańską wersję corn dogów zwanych „Kogo”, które stały się bezwzględnym faworytem wśród Koreańczyków!
„Kogo” to corn dog na patyku, objęty pyszną warstwą smażonych ziemniaków, oblaną dodatkowo ketchupem lub musztardą. Co ciekawsze, Kanada jest drugim z kolei krajem, zaraz po Korei, w którym popularyzuje się hot-dogi zawinięte w warstwę ziemniaczaną. Natomiast nazwa „Kogo” związana jest z kanadyjskim określeniem „Pogo”.
Spójrzcie na zdjęcia przysmaków zamieszczonych poniżej i napiszcie w komentarzach czy skusilibyście się na zakup koreańskiego corn doga!

View post on imgur.com


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.