[Korea Płd] Koncert BTS w Nowym Jorku przerwany z powodu gróźb

BTS rozpoczęli właśnie swoją trasę koncertową po USA – pierwszym przystankiem był Nowy Jork. Występ okazał się dużym sukcesem – dopracowana choreografia, stroje sceniczne i oczywiście świetne piosenki ściągnęły rzesze fanów.

Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem – koncert został nagle przerwany po piosence „Road”. Fani byli zdziwieni zniknięciem zespołu bez pożegnania, nie zostały też wykonane utwory „Dope” i Heuntang Boys”, a spotkanie z fanami, które miało odbyć się po koncercie, zostało odwołane.

Bardziej szokująca niż samo przerwanie koncertu okazała się jednak przyczyna takiego postępowania – organizatorzy imprezy poinformowali, że dla bezpieczeństwa zespołu i publiczności trzeba było zakończyć występ, ponieważ w internecie pojawiły się groźby śmierci skierowane do Rap Monstera, lidera BTS. Pewna internautka umieściła na swoim twitterze zdjęcie broni i w podpisie zaznaczyła, że wybiera się do Nowego Jorku. Organizatorzy skontaktowali się z dziewczyną – początkowo twierdziła, że jej konto zostało zhackowane, później zmieniła zdanie, pisząc, że tylko żartowała i nawet nie mieszka w USA.

By uspokoić zaniepokojonych i rozżalonych fanów, członkowie BTS umieścili na oficjalnej stronie zespołu zdjęcia z Nowego Jorku wraz z podziękowaniami.


Woobinnie

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.