[Korea Płd] Kompleks Henry’ego- dziurki od nosa w kształcie serca

Podczas wtorkowego talkshow’u „Hello” KBS 2TV w studiu pojawili się członkowie Super Junior, Henry, Eunhyuk i Ryeowook oraz Suho, Chris i Chanyeol z EXO.

Kiedy goście zostali zapytani o części ciała, których nie lubią, Chanyeol powiedział „Moje uszy stoją bardziej niż normalne. Teraz myślę o tym jak o unikalnej cesze, ale kiedy byłem młodszy miałem okropne przezwiska jak Yoda albo Doby”

Ryeowook powiedział: „Moje ramiona są za chude w stosunku do innych ludzi. Zawsze ukrywam je pod długimi rękawami” Henry zaskoczył wszystkich oświadczając „Moje dziurki od nosa są w kształcie serca”. Prowadzący pocieszył go, mówiąc „Możesz ich użyć by poderwać dziewczynę, która ci się podoba”, wzbudzając śmiech.

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.