[Korea Płd] Kim Yoo Jung ujawnia, że uwielbia starszych mężczyzn!

Aktorka Kim Yoo Jung zaskoczyła wszystkich swoją odpowiedzą w trakcie ostatniego wywiadu. Zapytana o swój ideał mężczyzny odpowiedziała, że obecnie lubi aktora i piosenkarza Kim Young Ho, który jest od niej o 32 lata starszy, a także wspomniała, że ogółem interesują ją wyłącznie starsi mężczyźni. Warto dodać, że dziewczyna ma dopiero 17 lat. Dla niektórych wciąż może być to dość dziwne, lecz Kim tłumaczy się, że uwielbia ludzi, którzy z zewnątrz sprawiają wrażenie chłodnych i szorstkich, ale po ich poznaniu okazuje się, że mają ciepłą osobowość. Poza tym lubi jak ludzie dużo jedzą, więc nie przeszkadza jej to, kiedy ktoś jest trochę grubszy. Życzmy więc dziewczynie powodzenia w poszukiwaniu jej idealnego mężczyzny.

 


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.