[Korea Płd] JYP potwierdza comeback Wonder Girls

Choć od wydania ostatniej płyty Wonder Girls minęły już trzy lata, fani nie tracili nadziei na powrót girlsbandu. Zespół zdobył ogromną popularność w Korei Południowej i był znany jako jeden z pierwszych, którym udało się zyskać fanów również poza jej granicami. Choć skład Wonder Girls już kilkukrotnie się zmieniał, kolejne piosenki cieszyły się uznaniem.

Plotki zapowiadające comeback zespołu pojawiały się na przestrzeni lat wiele razy, jednak zaledwie kilka dni temu JYP Entertainment, agencja Wonder Girls, potwierdziła, że już w sierpniu możemy się spodziewać nowego wydawnictwa muzycznego grupy. Na scenie zobaczymy Sunmi, Yubin, Lim oraz Yenny i – co ciekawe – będą one występować nie jako grupa taneczna, ale idol-band, w przeciwieństwie do poprzednich dokonań zespołu, znanego głównie z energetycznych utworów w stylu dance. Za perkusję odpowiadać będzie Yubin, gitarzystką zostanie Lim, Sunmi – basistką, a Yenny zasiądzie przy klawiszach.

Comeback został zapowiedziany na trzeciego sierpnia, a członkinie Wonder Girls przygotowały już teledysk, który został nakręcony w Namyangju.


Woobinnie

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.