[Korea Płd] JYP ogłasza skład grupy TWICE

W finałowym odcinku programu „SIXTEEN” Jin Young Park, założyciel wytwórni JYP, ogłosił widzom, publiczności i przede wszystkim uczestniczkom, kto znajdzie się w składzie jego nowego girlsbandu. Przez ostatnie tygodnie tytułowa szesnastka dziewczyn zmagała się z zadaniami solowymi i grupowymi, które miały pomóc zaprezentować ich umiejętności wokalne i taneczne oraz sceniczną charyzmę.

Ostatecznie w w skład dziewięcioosobowego zespołu wejdą: Nayeon, Jungyeon, Dahyun, Jihyo, Chaeyoung, Sana, Mina, Tzuyu i Momo. Co ciekawe, dwie ostatnie uczestniczki odpadły z programu przed finałem, co wzbudziło kontrowersje. Jin Young Park stwierdził jednak, że Tzuyu została wybrana ze względu na popularność wśród publiczności i widzów programu, a Momo bardzo poprawiła swoje umiejętności taneczne i wokalne, a poza tym jest według niego osobą niezbędną w zespole.

Oficjalny debiut TWICE ma nastąpić jeszcze w tym roku.


Woobinnie

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.