[Korea Płd] Jisoo z Blackpink obraża Daesunga z BigBang w programie Running Man!

W ostatnim odcinku Running Man transmitowanym 18 grudnia było wiele zabawnych momentów, jednak najlepszym z nich był moment w którym Jisoo wypowiedziała się na temat Daesunga z BigBang. Podczas gry członkini grupy Rose zapytała się koleżanki z zespołu, kto jest jej ulubionym artystą wytwórni YG Entertainment. Dziewczyna wyznaczyła trzech członków BigBang, pomijając T.O.P i Daesunga, zaś znany ze spontanicznych dowcipów Yoo Jae Suk wtrącił, że Daesung jest na ekranie i czuje się urażony tym, że nie został wybrany. Chociaż pamięć o śmiesznej sytuacji szybko rozeszła się po kątach, Jisoo dodała oliwy do ognia mówiąc, że chłopak jest jednym z trzech artystów wytwórni, z którymi nie chciałaby się nigdy zaprzyjaźnić. Jednakże kiedy śmiechy ustały, dziewczyna uniosła kciuk w górę, co miało oznaczać niewinny żart oraz miłość do Daesunga.


Metoshi

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.