[Korea Płd] Jessica Jung uwikłana w skandal prezydencki?

„Gwiazda k-popu Jessica Jung została uwikłana w skandal prezydencki!” – tak brzmią zarzuty wobec wokalistki, którym ona sama całkowicie zaprzecza, tak jak i jej agencja, która w dniu 14 listopada zaprzeczyła jakimkolwiek powiązaniom między Jessicą, a Choi Soon Sil, która została aresztowana za wywołanie skandalu. YG Entertainment początkowo również byli oskarżeni o udział w sprawie, ale dość szybko oczyścili swoje imię z zarzutów. Całe szczęście, prawda? Firma Coridel Entertainment zabrała głos w całej sytuacji – „Jessica nie ma nic wspólnego z Choi Soon Sil, a wywołanie jej osoby było bezpodstawne, przez co ucierpiał jej wizerunek oraz kariera. Będziemy zwracać szczególną uwagę na tę sytuację i nie zawahamy się podjąć działań prawnych przeciwko rozpowszechnianiu fałszywych informacji.”, zaś gubernator Ahn opublikował na Facebooku post mówiący – „Twierdzenie, że prosiłem o dochodzenie policji w sprawie niektórych gwiazd jest fałszywe.”. Fałszywe czy też nie, jedno jest pewne – cała sprawa jest dość mocno zawikłana.


Metoshi

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.