[Korea Płd] IU zaprasza na przesłuchanie do LOEN i STARSHIP

Czy przeszła ci kiedyś przez myśl o byciu gwiazdą k-pop’u? Jeśli tak to teraz masz okazję spróbować swoich sił. Jedynym problemem może być miejsce przesłuchań gdyż odbędą się one w Los Angeles i Toronto.
2015 LOEN & STARSHIP Entertainment Global Audition odbędzie się najpierw 28 marca w Los Angeles (Stany Zjednoczone), a następnie 4 kwietnia w Toronto (Kanada).
Uczestnicy w wieku od 12 do 25 proszeni są o wcześniejsze podanie za pośrednictwem poczty elektronicznej stanowiska: wokalista, tancerz, raper, aktor i autor tekstów dla tego przesłuchania.
Na przesłuchanie mogą składać swoje podania wszystkie narodowości, więc nie wahaj się, jeśli uważasz, że masz to, czego potrzeba, aby stać się gwiazdą K-Pop i dzielić scenę z takimi gwiazdami jak Sistar czy IU.
Więcej informacji na ten temat znajdziecie:
http://audition.iloen.com
https://twitter.com/loenaudition
https://www.facebook.com/loenaudition


Elys

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.