[Korea Płd] Hyuna zwierza się z myśli o swojej karierze

Hyuna zadebiutowała w młodym wieku, a obecnie jest najbardziej rozpoznawalną gwiazdą muzyki pop w Korei. Zapytana o to czy łatwo było osiągnąć to wszystko, odpowiedziała dość zaskakująco – „Myślę, że miałam wiele możliwość podanych pod nos, ale czas zleciał, a ja nie wszystkie wykorzystałam. Mimo to staram się wkładać całe serce w to co robię. Prawdę mówiąc, lubię być zajęta. Wszyscy ludzie, którzy na mnie liczą i nade mną czuwają są moją siłą napędową. Poza tym nie chcę zawieść moich rodziców, którzy od początku we mnie wierzyli. W końcu przecież jestem ich najstarszym dzieckiem.”. Hyuna w ciągu całej swojej kariery wykazała, że przechodziła przez wiele różnych etapów, jednak każdy kolejny był coraz lepszy i kreował jej co raz to ostrzejszy wizerunek na scenie. Dziewczyna jest wciąż w młodym wieku, lecz jej profesjonalne podejście do pracy to coś, z czego niejedna osoba mogłaby brać przykład.


Metoshi

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.