[Korea Płd] Hyoyeon z Girls Generation i jej solowy debiut

Hyoyeon wreszcie zrobi solową karierę! Jestem pewna, że wszyscy na to czekają odkąd pojawiła się pierwsza wzmianka w Inkigayo na temat rozpoczęcia przez nią solowego etapu kariery. Więcej szczegółów o debiucie artystki ujawnia jednak tytułowy utwór z jej pierwszego singla zatytułowanego „Misterium”, który został opisany jako piosenka posiadająca chwytliwą nutę oraz tekst, który w połączeniu z wyjątkowym wokalem i fantastycznym rapem dziewczyny pozwoli w pełni urzec słuchacza. Teaser teledysku ma zostać wydany 30 listopada,  pełna płyta natomiast ukaże się o północy 2 grudnia, zaś Hyoyeon będzie promować ją przez 2 tygodnie począwszy od jej wydania. Warto również wspomnieć, że wokalistka wzięła udział w tanecznym show Mnet, gdzie udowodniła swoje umiejętności w wielu gatunkach tańca.
Można by więc rzec, że jest już gotowa, aby pokazać nam całkowicie nowy obraz samej siebie w swoim solowym utworze. A wy jak sądzicie? Nie możecie się już doczekać?


Metoshi

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.