[Korea Płd] Hwayoung zostaje wyrzucony z wytwórni!

Pamiętacie może pewnego „miłego” członka BOYS24, który stwierdził, że oddech jego fanów pachnie jak gówno? Zapewne tak. Mowa o Hwayoungu, który został wyrzucony z wytwórni z powodu zeszłotygodniowej kontrowersji. Agencja CJ E&M and Liveworks Company wypowiedziała się na ten temat następująco:
„Chcielibyśmy bardzo przeprosić wszystkich fanów BOYS24, którzy zostali dotknięci komentarzem Hwayounga, z którym oficjalnie rozwiązaliśmy umowę. Na naszą decyzję wpłynął przede wszystkim fakt, że zachowanie artysty mogłoby przyćmić wizerunek całej grupy, co jest dla nas niepożądane, gdyż zespół ciężko pracował, aby znaleźć się w tym miejscu, w jakim się obecnie znajduje. Dlatego zdecydowaliśmy wykluczyć chłopaka z grupy.
Dziękujemy wszystkim fanom, którzy wciąż pragną wspierać i dopingować BOYS24, a także obiecujemy zrobić co w naszej mocy, by rozwinęli się jeszcze bardziej w przyszłości. Bardzo dziękujemy za to, że jesteście.”


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.