[Korea Płd] Girls’ Generation w piosence „Party”

Rok 2015 właściwie od samego początku jest dla fanów k-popu dosyć zaskakujący, debiutują nowo powstałe zespoły, a jednocześnie praktycznie co tydzień pojawia się nowy kawałek, w tym samym czasie powracają na scenę sławne zespoły! Jest takie zamieszanie, że czasami już nie wiadomo komu bardziej kibicować.
Okres lata nie może obyć się bez największych gwiazd, to też powróciły do nas świetnie znane Girls’ Generation. Najnowsza piosenka to „Party”, jest to pierwszy z trzech zapowiedzianych na ich powrót kawałków.


Dziewczyny szybko pokazują na co je stać. Piosenka „Party” osiągnęła ponad milion wyświetleń na youtubie po zaledwie niecałych 6 godzinach od pojawianienia się na stronie. Jest to kolejny duży sukces dziewczyn w tym roku, tuż po piosence „Catch Me If You Can”. Kawałek „Party” jest zanurzony w letnim klimacie. Dziewczyny w słodkich kolorowych stylizacjach zachęcają do zabawy. Nie dajcie się dłużej prosić i obejrzycie teledysk!


Elys

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.