[Korea Płd] Gain wywołuje kontrowersje zaraz po zerwaniu z Joo Ji Hoon

Członkini zespołu Brown Eyed Girls – Gain, po wrzuceniu na Instagrama paru zdjęć z tajemniczym mężczyzną, stała się obiektem spekulacji fanów, którzy snują podejrzenia, że to być może z jego powodu rozstała się z artystą Joo Ji Hoon, przedstawianym zazwyczaj jako Bumkey. Para była ze sobą prawie 3 lata, a konkretniej ich związek rozpoczął się w 2014 roku, jakiś czas po nakręceniu teledysku do „Fxxk U”, który zbliżył do siebie tę dwójkę.
Jedno ze zdjęć przedstawia znaki po pocałunkach na czole nieznanego mężczyzny, zaś jeszcze inne ukazuje moment, jak ten czeka w restauracji na piosenkarkę.
Mimo to dziewczyna nic sobie nie robi z negatywnych komentarzy, a nawet istnieje opcja, że jest to wyłącznie jej przyjaciel z sesji zdjęciowej.


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.