[Korea Płd] EXO w zapowiedziach powrotu

Chłopaki z EXO zaskakują nas tajemniczymi zapowiedziami na ich powrót. Wstępna data premiery powrotu EXO jest ustawiona na 30 marca. Każda z zapowiedzi kończy się słowem “EXODUS”.
W czterech filmikach, które ostatnio wyszły, każdy z członków zespołu ukazuje swoją jeszcze przystojniejszą i przyciągającą wzrok stronę.
Pierwsza zapowiedź to filmik z Kai’em, który przechadza się ulicami Londynu.

Druga zapowiedź jest przedstawiona przez Tao, który zatrzymuje czas w Barcelońskiej kawiarni.


W trzeciej zapowiedzi przenosimy się do Arizony, gdzie Chanyeol bawi się ogniem.


Wczoraj pojawiła się zapowiedź z XIUMIN’em oglądającym telewizję w Berlinie.

Najnowszą zapowiedzią jednak jest filmik z Sehun’em, który odwiedza dom w Edynburgu.


Każda z zapowiedzi jest tajemnicza i nie daje fanom zbyt wiele wskazówek, jednak z pewnością wszyscy nie mogą się już doczekać.
Na zapowiedziach w postaci filmików się tym razem nie kończy. EXO tym razem przygotowało także specjalną stronę oraz konto na twitterze. Jeśli odgadniecie zagadkę to będziecie mogli zobaczyć dodatkowe zapowiedzi w postaci zdjęć promujących powrót EXO.
Strona: http://exo-k.smtown.com/ExoPromotion
Twitter : https://twitter.com/pathcodeexo


Elys

 

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.