[Korea Płd] Drugie śniadanie uderza w kieszeń pracowników

Jak podaje serwis The Job Korea Web, który opublikował sondaż dotyczący średnich cen drugiego śniadania pracowników biurowych, średni koszt lunchu w tym roku jest najwyższy od pięciu lat.

Wśród przepytanych przez serwis 768 ankietowanych aż 6 osób na 10 potwierdziło wyraźny wzrost kosztów swojego drugiego śniadania. Ponadto, prawie wszyscy ankietowani byli zgodni co do faktu, że koszty te wzrosły, a ponad połowa z nich stwierdziła, że wzrosły wyjątkowo wysoko, mimo tego że ich koszt różni się między regionami, np. w Seulu wynosi on średnio  6442 KRW (ok 18 PLN) Dodatkowo, ankieta wykazała, że cena drugiego śniadania stanowi priorytet dla ponad 80% pracowników i że najpopularniejszym daniem wybieranym w porze lunchu jest potrawka z kimchi (koreańska kiszona kapusta).

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.