[Korea Płd] Co się stało z Minzy z 2NE1?

Zapewne pamiętacie Minzy z 2NE1, tak jak też zapewne wiecie, że nie jest ona już częścią zespołu. Podejrzewam, że zastanawiacie się również, co się z nią stało po odejściu z 2NE1. Otóż, kiedy w kwietniu dziewczyna zdecydowała się nie przedłużać swojego kontraktu, stała się bardzo zajęta. Korzystając z dobrych rad otoczenia powróciła na scenę muzyczną jako solowa artystka, co wzbudziło radość i ekscytację wśród fanów. Przypuszczam, że u was również. W ubiegłym tygodniu Minzy podzieliła się z nami zdjęciem efektów jej pracy w studiu muzycznym, więc pozostaje nam czekać na solowy utwór wokalistki. Ponadto dziewczyna ciężko pracuje nad promocją filmu dokumentalnego pod tytułem „Obedience”, który przedstawia skutki wojny domowej w Ugandzie. Praca nad piosenką oraz promocja filmu. Teraz to dopiero talent i zaangażowanie!


Metoshi

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.