[Korea Płd.] Co może łączyć Seventeen i Jaejoonga?

Co może łączyć chłopaków z Seventten z Jaejoongiem? Kpop? No w sumie tak, ale to nie wszystko. Jaejoong, który niedawno skończył swoją służbę w wojsku, a także Seventten powrócili w nowych piosenkach.
Jaejoong postawił na piosenkę o miłości „Love you more” , która będzie należeć do drugiego już albumu muzyka. Piosenkarz przez pół roku kompletował swój najnowszy krążek, skomponował 2 z nich, a do 9 napisał tekst. Jak widać był to pracowity okres dla Jaejoonga, tak więc warto mu poświęcić chwilkę i posłuchać najnowszego kawałka.

Seventeen także pochwalili się ponownie swoimi wokalnymi umiejętnościami, tym razem jednak nie w całym składzie. Wokaliści Seventeen wcielili się w role uczniów do teledysku piosenki „Chocolate”, która została wyprodukowana przez Yoon Jong Shina. W piosence znaleźć można nie tylko świetne głosy chłopaków lecz także gitarę tworzącą bazę melodii. Yoon Jong Shin nie po raz pierwszy tworzy klimat lat 80 w swoim kawałku. Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej o walentynkowej czekoladzie to zapraszam do obejrzenia teledysku.


Elys

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.