[Korea Płd] CLC występują na świeżym powietrzu

Jak to jest przypadkiem trafić na koncert swojego ulubionego zespołu i móc posłuchać go za darmo? O tym, dowiedzieli się ostatnio ludzie, którym udało się przypadkiem trafć na występ nowego girlsbandu CLC, który niespodziewanie pojawił się w małym zaułku w parku, tuż przy rzece Han(w Seulu). Po przedstawieniu się wszystkim, grupa zaprezentowała kilka piosenek przy akompaniamencie akustycznych instrumentów grających w tle. Przeurocze piosenkarki zaprezentowały swoje talenty podczas tego kameralnego koncertu, chwaląc się najróżniejszymi kawałkami, oraz oczywiście tymi z ostatniego singla zatytułowanego „Like”. Fani byli podekscytowani od samego początku i nie mogli narzekać, gdyż dziewczyny dały z siebie wszystko.
Kawałek występu można obejrzeć tutaj:


Jeśli nie słyszeliście jeszcze najnowszej piosenki CLC „Like”, zerknijcie tutaj.


Elys

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.