[Korea Płd] CL wyjaśnia ponowne wykorzystanie kontrowersyjnej części utworu „MTBD” na koncercie w Stanach Zjednoczonych

Minęły dwa lata odkąd CL dostała oficjalną skargę od Korea Muslim Federation za korzystanie z Pisma Koranu na rzecz jej solowego utworu „MTBD”. Chociaż zarówno CL jak i YG Entertainment zajęli się kontrowersyjną częścią utworu podczas jego promocji, niektórzy fani byli oburzeni, że nieedytowany utwór jest wykonywany na koncercie w Stanach Zjednoczonych, żądając wyjaśnień na Twitterze i Instagramie. Skąd jednak to oburzenie, skoro wytwórnia wszystkim się przecież zajęła? A może stąd, że 7 listopada  technik przyznał się do wysłania starej wersji utworu na „wycieczkę”, nawet nie powiadamiając o tym wokalistki. Cała sytuacja okazała się pomyłką, zaś CL zamknęła oświadczenie mówiąc – „Zmieniłam tekst utworu z powrotem do nowszej wersji i powiedziałam technikowi, aby usunął starą wersję raz na zawsze.”, następnie wydając osobiste przeprosiny na swoim ostatnim występie „MTBD”.

 


Metoshi

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.