[Korea Płd] CL ujawnia, że tekst piosenki „Goodbye” był skierowany do Minzy

W niedawnym wywiadzie dla Ilgan Sport, który został przeprowadzony 21 stycznia, CL ujawniła, że pisząc tekst do pożegnalnej piosenki „Goodbye” myślała nie tylko o fanach, ale też o Minzy. Słowa utworu miały być skierowane zarówno do fanów jak i dawnej członkini zespołu. Wypowiedź CL brzmiała następująco:
„Kiedy Minzy opuściła YG, zaczęłyśmy pracę nad albumem dla naszej trójki. W tym czasie czułam się, jakbym pisała piosenkę w formie listu do Minzy. Edytowany tekst mógł być zaadresowany do niej, ale również do naszych fanów.”.
Ogromna szkoda, że dziewczyna nie wzięła udziału w nagraniach utworu, jednak być może odsłuchanie go i zagłębienie się w jego słowa, niejako poruszyło jej serce.


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.