[Korea Płd] BoA i Joo Won są parą!

Media donoszą, że piosenkarka BoA i aktor Joo Won są parą!
TV Report jako pierwszy doniósł, że artyści zaczęli spotykać się ze sobą pod koniec 2016 roku. Początkowo wydawali się być zwykłymi znajomymi, jednak z czasem zaczęli rozwijać uczucia do siebie nawzajem. Nic dziwnego, że mieli dobre relacje od samego początku, gdyż łączy ich wiele wspólnych zainteresowań, w tym zamiłowanie do gry w golfa, wspinaczek czy przeróżnych wędrówek. Wieści o ich związku zostały również przekazane podczas premiery filmu „Venus Talk”, w którym BoA pojawiła się w jednym z epizodów. Jednakże agencja dziewczyny, czyli SM Entertainment nie wydała jeszcze oficjalnego oświadczenia o związku.
Mimo to wiele osób uważa, że BoA i Joo Won to para idealna, której inne mogą jedynie zazdrościć, więc życzmy im szczęścia i wytrwałości!


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.