[Korea Płd] Blackpink – „Playing with fire”

W dniu 4.11.2016r o godzinie 10:00 YG Enternainment opublikował film z próby tanecznej „Playing with fire”, czyli utworu, który wchodzi w skład singla „Square two”. Natomiast oficjalny teledysk utworu, wydany na YouTube przekroczył aż 10 milionów odsłon w przeciągu trzech dni od wydania w godzinach porannych. Można by więc uznać, że zespół, który zadebiutował zaledwie 3 miesiące temu cieszy się ogromną popularnością. Jednakże poruszmy może temat przesłania utworu.
„Playing with fire” to piosenka, która mówi, że miłość jest niczym igranie z ogniem. Zaskakujące? Miłość, która od początku jest trudna i skomplikowana powinna być traktowana z niemałą ostrożnością, gdyż w przeciwnym razie miłosny płomień zgaśnie. Co wy sądzicie o tej piosence? Byliście wśród ponad 10 milionów osób, które ją przesłuchały?


Metoshi

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.