[Korea Płd] Bae Yong-Joon się ożenił

Zapewne będzie to smutna wiadomość dla wielu fanek znanego aktora, ponieważ od zeszłego poniedziałku, Bae Yong-joon zmienił stan cywilny. Gwiazdor koreańskich dram, ożenił się z Park Soo-jin w poniedziałek wieczorem.

Młoda para zaczęła się spotykać na poważnie w lutym, gdy Park związała się kontraktem z agencją Bae’a. W maju oficjalnie ogłosili, że są parą, a ślub początkowo zaplanowali na jesień. Plany przesunęły się jednak na lipiec.

Według mediów, nowożeńcy zaplanowali kameralną uroczystość i świętowali w gronie 150 osób, w Seulskim Sheraton Walker Hill. Co ciekawe, w dniu uroczystości, zebrało się pod hotelem około 200(!) japońskich fanów aktora, a jego agencja rozdawała im kupony na jedzenie i napoje. Trzeba przyznać, że to bardzo miły gest w stronę fanów!


Nuriko

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.