[Korea Płd] Artyści YG Entertainment nie wystąpią na MAMA 2016

Artyści YG Entertainment tacy jak np. BigBang, PSY czy Sechskies nie wystąpią na MAMA 2016. Pewnie teraz wszyscy zapytacie – „Ale jak to?!”. Otóż, wynika to z ich pracy nad albumami, które mają pojawić się już w grudniu oraz przygotowywania się do koncertów. Samo MAMA 2016 będzie trwać 3 dni, a to zbyt wiele dla najlepszych artystów YG. Wytwórnia podkreśla, że ta sytuacja nie ma żadnego związku z jakimkolwiek konfliktem z Mnet i ma nadzieję, że nie będzie z tego powodu żadnych nieporozumień i spekulacji. Rzecz jasna decyzja YG Entertainment dotyczy wyłącznie występu na tej uroczystości, więc bez zmartwień! Na pewno zobaczymy artystów na uroczystości rozdania nagród pod koniec 2016 roku.


Metoshi

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.