[Korea Płd] Agencja wydaje oświadczenie na temat kontrowersji Kim Yoo Jung

Dnia dzisiejszego, czyli 22 grudnia, agencja Sidus HQ wydała oficjalne oświadczenie na temat kontrowersyjnej postawy dziewczyny w trakcie imprezy promocyjnej filmu „Because I Love You”. Zapewne zastanawiacie się o jaką postawę chodzi. Otóż aktorka podpierała się na jednej nodze i bawiła się swoimi paznokciami, unikając kontaktu wzrokowego, co zostało uznane za nieprofesjonalne oraz lekceważące. Zaś po imprezie została wysłana do szpitala. Agencja tłumaczy się w następujący sposób: „Jesteśmy świadomi problematycznego zachowania Kim Yoo Jung podczas tego oficjalnego wydarzenia, lecz możemy zapewnić, że dziewczyna będzie się jak najbardziej starać, żeby nie dopuścić ponownie do takiej sytuacji. Z pokorą pochylamy głowy i przepraszamy za całe zamieszanie.”. A jakie są wasze przemyślenia na ten temat?


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.