[Korea Płd] 79-letni mężczyzna próbuje popełnić samobójstwo na oczach burmistrza

Podczas zawirowań politycznych w Korei Południowej, obywatele starają się wszelkimi sposobami wyrazić swoje ogromne niezadowolenie. W ostatnim czasie w trakcie otwarcia wystawy Franka W. Schofield, naukowca, który żył w Korei i angażował się w wyzwolenie kraju spod panowania Imperium Japońskiego w latach od 1916 do 1920, pewien 79-letni mężczyzna pod wpływem alkoholu, próbował popełnić samobójstwo na oczach burmistrza Park Won Soon, poprzez przeszycie swojego ciała śrubokrętem. Jednak zanim doszło do desperackiej próby odebrania sobie życia, mężczyzna wykrzyczał – „Czy można powiedzieć, że jesteś burmistrzem? Muszę umrzeć!”.
Obecnie 79-latek znajduje się w szpitalu i pozostaje w stabilnym stanie, zaś dochodzenie odnośnie całego zajścia zostało wszczęte.


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.