[Korea Płd] 25-te urodziny G-Dragona

18-ego sierpnia lider zespołu Big Bang, G-Dragon, wraz ze swoimi przyjaciółmi spędził swoje 25 urodziny z paczką najlepszych przyjaciół.

Nuthang, stworzone w 2007 roku, jest grupą złożoną z młodych profesjonalistów przemysłu rozrywkowego (modele, aktorzy, piosenkarze, styliści, tancerze itd.), którzy stali się bliskimi przyjaciółmi.

Niektórzy z nich, jak G-Dragon albo modelka Lee Soo Hyuk, są bardzo rozpoznawalni, ale fani Big-Bang zapewne mieli okazję ujrzeć także innych (często pojawiali się na wspólnych zdjęciach, wrzucanych na Instagramie).

Wygląda na to, że G-Dragon nie mógł sobie wymarzyć lepszego towarzystwa do świętowania swoich 25-tych urodzin niż paczka jego najlepszych od przeszło pięciu lat przyjaciół. Na zdjęciu z sobotniego przyjęcia, udostępnionym przez tancerza YG Entertainment, Jo Sungmin’a, możemy ujrzeć uśmiechniętego jubilata, otoczonego przez dużą grupę, w ty, aktora Hong Jong Hyun’a, Lee Soo Hyuk i paru innych tancerzy YG.

pG38ko71 NH67UF15

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.