[Japonia] Zwiastun gry Kamen Rider Climax Fighters na PS4

Popularna seria filmów i seriali tokusatsu Kamen Rider otrzyma kolejną grę wideo, w której bohaterowie stawią sobie czoła na rozmaitych arenach, wykorzystując swoje moce oraz pojazdy. Wśród dostępnych postaci znajdą się wszyscy wojownicy od „Kamen Rider Kuuga” z roku 2000 do najnowszej części „Kamen Rider Build” z tego roku.

Na jednej arenie będzie mogło się zmierzyć do 4 graczy w systemie battle royale, lub w dwuosobowych drużynach. Pola bitew będą urozmaicone przeszkodami oraz miejscami, na które można się wspiąć aby uzyskać przewagę.

Gra ukaże się 7 grudnia 2017 w Japonii na konsoli PS4, a później zostanie wydana w Azji. Nie ma żadnych informacji na temat wydania amerykańskiego lub europejskiego. Dostępne będą dwie edycje, standardowa oraz Premium R-Sound. W skład tej drugiej wejdzie dodatkowo zestaw 38 piosenek, które będziemy mogli usłyszeć w tle podczas rozgrywki oraz ekskluzywny motyw menu konsoli PS4.


Sora

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.