[Japonia] Team Batista dostanie czwarty sezon

Popularna drama japońska, Team Batista no Eiko, otrzyma czwarty sezon. Nowy sezon pojawi się na antenie w sezonie zimowym, a więc od stycznia 2014, wciąż na kanale Fuji TV.  Drama należy do gatunku medyczno-sensacyjnych i opowiada historię rodziny Sakuranomiya, która prowadzi szpital, w którym przeprowadza się badania autopsji nad zagadkowymi zgonami.

W czwartym sezonie ze szpitala w niewyjaśnionych okolicznościach znika radiolog z wynikami jednego z badań… jakie informacje ukrywa przed rodziną Sakuranomiya? Tego dowiemy się już w nadchodzącym sezonie. W obsadzie zobaczymy znane nam nazwiska z poprzedniego sezonu, takie jak Ito Atsushi, czy Nakamura Toru. Do obsady dołączy Katono Kaito, jak również Yanagiba Toshiro, znany z ról w innej popularnej dramie medycznej – Code Blue.

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.