[Japonia] Tancerz ukradł taksówkę

24-letni profesjonalny tancerz został aresztowany za rabunek taksówki w Tokio oraz za zranienie 41-letniego taksówkarza.
Według policji, Shodai Furumi rzekomo ukradł taksówkę w okolicy Shinjuku około 4 nad ranem w piątek, jak zaraportowała telewizja Fuji. Furumi podszedł do taksówki, kiedy ta stała zaparkowana, a taksówkarz zmieniał okrycie tylnego siedzenia. Powiedział do mężczyzny po angielsku: „Sheet, clean, OK” po czym wsiadł. Taksówkarz odparł, że taksówka nie obsługuje obecnie klientów. Na tę wieść Furumi przesiadł się z miejsca pasażera na siedzenie kierowcy i odjechał. Taksówkarz uczepił się drzwi i był ciągnięty za samochodem przez 35 metrów. Miał poranione ręce i twarz.
Furumi tłumaczył, że był pijany i nic nie pamięta.


Neo

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.