[Japonia] Świat wykreowany w animacji „Mój sąsiad Totoro” zostanie przeniesiony do rzeczywistości

Marzenie fanów animacji Hayao Mizakiego „Mój sąsiad Totoro” w końcu się ziści, albowiem w 2020 roku w Nagoi powstanie park będący odzwierciedleniem wykreowanego w niej świata. Jednakże nie znajdziemy w nim kolejek czy karuzel. Jego cały urok oparty będzie na całkowitym oddaniu klimatu animacji oraz poszanowaniu natury.
„Mój sąsiad Totoro” opowiada historię sióstr Tatsuki i Mei, które przeprowadzają się na wieś, aby być bliżej swojej chorej matki. Podczas zwiedzania okolicy dziewczynki odkrywają całkiem inny świat, w którym poznają leśne duchy i zaprzyjaźniają się z jednym z nich, tytułowym Totoro.
Historia ta urzeka zarówno dzieci jak i dorosłych, więc można śmiało przypuszczać, że park przyciągnie wielu turystów z całego świata.


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.