[Japonia] Street Fighter V – nowe materiały

W czwartek firma CAPCOM ujawniła nowy zwiastun z systemem walki, arty z postaciami i wiele więcej informacji odnośnie Street Fighter’a V na PlayStation 4 i PC. Najnowszy zwiastun gry:


Gra ta będzie zawierała nowe areny osadzone w Londynie wraz z poprzednio ujawnionymi arenami w Chinach. Dodatkowo gra będzie posiadała nowy wskaźnik „V-Gauge”, który pozwoli postaciom na użycie zupełnie nowych ataków i combosów nazwanych „V-Reversal” i „V-Trigger”. Każda z postaci będzie posiadać swój unikalny zestaw umiejętności „V-Skill”. CAPCOM ujawnił tez art’y z czterema grywalnymi postaciami: Ryu:sfv-character-art-ryu, Chun-Li:sfv-character-art-chun-li , Nash:sfv-character-art-nash , M. Bison: sfv-character-art-mbison
CAPCOM używa na własność kodu: „kagemusha”, który został zaprojektowany, aby zredukować „lagi” i umożliwić rozgrywkę międzyplatformową pomiędzy PC-tem a PS 4.
CAPCOM wydał Street Fighter’a IV na Japońskich automatach arcade w 2008,na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 w 2009,a później na Windows’a tego samego roku. Ukazało się też wiele edycji rozszerzonych tego tytułu takich jak : Super Street Fighter IV, Super Street Fighter IV: Arcade Edition w 2010 i Ultra Street Fighter IV w czerwcu tego roku.


Hikaro

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.