[Japonia] Spektakle “Attack on Titan” odwołane w wyniku tragicznego wypadku

10 kwietnia, akrobata Kazutaka Yoshino sprawdzał rozstawienie kabli na nadchodzące przedstawienie “Attack on Titan” odbywający się w Japonii. Niestety, Yoshino zmarł w wyniku upadku z wysokości 30 stóp. Organizatorzy ogłosili, że w wyniku wypadku przedstawienie zostanie odwołane. Yoshino był jednym z głównych kierowników ewolucji w powietrzu, które miały towarzyszyć przedstawieniu.
Yoshino był wcześniej członkiem prestiżowego cyrku Cirque du Soleil, układał również akrobacje do przedstawienia teatralnego Naruto. Pracował również jako aktor.
Według oficjalnego oświadczenia organizatorzy Attack on Titan: live impact nie wiedzą, co doprowadziło do wypadku i współpracują ze służbami, aby ustalić przyczyny zdarzenia.
Przedstawienie miało być wystawiane od 28 lipca do 3 września. Osoby, które nabyły już bilety, otrzymają zwrot.


Neo

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.