[Japonia] Snowboarder z Nowej Zelandii zabity przez lawinę na Hokkaido

35-letni Nowozelandczyk zmarł po tym jak został pochłonięty przez lawinę podczas snowboardingu wraz z czterema innymi osobami, w pobliżu ośrodka narciarskiej Niseko na Hokkaido.
Według doniesień policji i lokalnych mediów, do incydentu doszło około 11:30 w sobotę. Fuji TV powiadomiło, że Nowozelandczyk, Sam Kerr, przebywał w Japonii od 2007 roku, gdzie pracował jako instruktor snowboardingu w Niseko.
W sobotę, Kerr wraz z czterema innymi obcokrajowcami zjeżdżali na zamkniętym terenie, pomimo znaków ostrzegających przed lawiną. Kerr wraz z innym snowboarderem zostali przygnieceni przez lawinę o długości 350 metrów i szerokości 250. Drugi z mężczyzn odniósł jedynie lekkie obrażenia.


Neo

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.