[Japonia] Śnieg na Hokkaido – ofiary śmiertelne

W wyniku ciężkich opadów śniegu na Hokkaido zginęło już osiem osób. W zakopanym w śniegu samochodzie zginęła m.in. 40-letnia Miyashita Kazuyo, która wraz z trójką jej dzieci uległa zatruciu spalinami z rury wydechowej zatkanej przez śnieg. Pomimo akcji ratunkowej nie udało się ocalić czwórki pasażerów, ponieważ odgarnięcie dwumetrowych zasp zajęło ratownikom zbyt wiele czasu. Do zdarzenia doszło w mieście Nagashibetsu, gdzie znaleziono również zamarzniętą kobietę – ciało odnaleziono 300 m od samochodu zakopanego w śniegu. Intensywne opady były również przyczyną śmierci 53-letniej Mikio Okady z Yubetsu, której samochód utknął w zaspie. Dziewięcioletnią córkę Mikio, która podróżowała wraz z matką, odnaleziono całą i zdrową po kilkunastu godzinach poszukiwań. Na terenie miast Abashiri i Furano odnaleziono również dwie nieprzytomne strasze osoby – policja stwierdziła ich zgon w niedzielę.

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.