[Japonia] Śmiertelne następstwo zaręczyn

Poniedziałek 4 września, godzina 12:05 w nocy czasu lokalnego, miejscowość Miyakojima w prefekturze Okinawa.
To właśnie tam doszło do tragicznego wydarzenia. 32-letni mężczyzna wraz z dziewczyną przyjechał w to urocze miejsce, z zamiarem oświadczenia się. Po zaparkowaniu samochodu na poboczu, para udała się na most Irabu, gdzie mężczyzna złożył swoje oświadczyny. „Tak”, od swojej ukochanej było ostatnim słowem, które nieszczęśnik usłyszał, ponieważ zaraz potem poślizgnął się i, jak donosi Fuji TV, spadł z 30 metrów do morza. Zdaniem policji, mogło to mieć związek z jego zwyczajem picia alkoholu.

Policja wszczęła poszukiwania zaraz po otrzymaniu telefonu od kobiety. Ciało mężczyzny zostało wydobyte z wody siedem godzin później, około siódmej rano. W szpitalu potwierdzono jego śmierć.

Z relacją telewizyjną można zapoznać się pod tym linkiem: https://youtu.be/SqNlmbWTji8


Wilku

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.